خانه / فوتبال دستی / قیمت خرید انواع فوتبال دستی جونیور از کارخانه

قیمت خرید انواع فوتبال دستی جونیور از کارخانه

قیمت خرید انواع فوتبال دستی جونیور از کارخانه بهترین نتیجه را برای مشتریان به همراه دارد. انواع فوتبال دستی خانگی و باشگاهی را می توان با قیمت ارزان از طریق بزرگترین تولید کننده فعال در کشور ایران تهیه نمود. در این خصوص بزرگترین تیم تولید و فروش انواع فوتبال دستی کوچک و بزرگ بهترین مدل ها را برای شما به همراه خواهند داشت. به همین منظور می توان از طریق ارتباط با بزرگترین کارخانه تولید این محصول، ارزان ترین مدل های تولید شده را تهیه کرد.

قیمت خرید فوتبال دستی جونیور

این قیمت یکی از مهم ترین قیمت های عرضه شده در بازار روز فوتبال دستی می باشد. علت این گفته تعداد بسیار زیاد مشتریان انواع فوتبال دستی جونیور می باشد که باعث شده تا اهمیت فروش این محصول در بازار ایران بسیار زیاد باشد. به همین منظور بزرگترین شرکت تولید کننده فوتبال دستی جونیور در بازار ایران قیمت های مناسبی را برای این محصول در نظر گرفته است. می توان مدل های متفاوت را در قیمت های ۹۸۰ تا ۱٫۳۰۰٫۰۰۰ هزار تومان ( بهتر است قیمت های به روز را از مشاوران فروش دریافت کنید ) مشاهده کرد. علت تفاوت قیمت ها اختلاف در ویژگی های زیر می باشد:

 • کیفیت دسته های بازی
 • میله های بازی
 • آدمک های فوتبال دستی
 • زمین بازی
 • نوع پایه فوتبال دستی

این کار باعث می شود تا مشتری بتواند بر اساس قدرت خرید خود انتخاب های بسیار مناسبی داشته باشد.

فوتبال دستی جونیور

چرا فوتبال دستی جونیور بخریم؟

اگر بخواهیم مشتری های خریدار و طرفداران فوتبال دستی ها را در سراسر ایران دسته بندی کنیم باید به موارد زیر اشاره کنیم:

 • گروه اول کودکان بین ۳ تا ۵ سال
 • گروه دوم کودکان بین ۵ تا ۸ سال
 • گروه سوم کودکان بین ۸ تا ۱۰ سال
 • گروه چهارم نوجوانان بین ۱۰ تا ۱۷ سال
 • گروه چهارم جوانان بین ۱۷ تا ۲۰ سال
 • گروه پنجم جوانان بین ۲۰ تا ۳۰ سال
 • گروه ششم بزرگسالان ۳۰ سال به بالا

این دسته از بازیکنان با توجه به قدرت و نوع بازی خود نیاز به فوتبال دستی های متفاوتی دارند. همانگونه که شما در زمان خرید یک دوچرخه نمی توانید از دوچرخه کودکان برای بزرگسالان و یا برعکس استفاده کنید. به همین جهت فوتبال دستی جونیور به گونه ای طراحی شده است که بتواند بسیاری از گروه های سنی بالا را پاسخگو باشد. این مدل از فوتبال دستی می تواند به سادگی گروه های سنی دوم تا ششم را ساپورت کند. همین موضوع باعث شده تا اعضای خانواده بتوانند با خرید یک فوتبال دستی مدل جونیور بهترین اوقات را در خانه داشته باشند.

فوتبال دستی جونیور

ارتفاع فوتبال دستی جونیور چقدر است؟

یکی از مهم ترین بخش های سفارش فوتبال دستی در بازار هر کشوری، توجه به سن مصرف کننده و قد آن و همچنین ارتفاع فوتبال دستی می باشد. اگر تناسب بین سن مصرف کننده و قد وی با ارتفاع فوتبال دستی یکسان نباشد، می تواند مشکلات بسیار زیادی را برای خریداران به همراه داشته باشد. به همین منظور تولیدی سیناراد اسپورت به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده فوتبال دستی در بازار ایران توانسته است این مدل از فوتبال دستی را به گونه ای تولید کند که قابلیت تنظیم ارتفاع را داشته باشد. این کار باعث شده تا ارتفاع این فوتبال دستی ها از ۳۰ سانت تا ۹۰ سانت قابل تغییر باشد و تمامی گروه های سنی را به سادگی پاسخگو باشد. پیشنهاد تمامی فروشگاه های ورزشی به مشتریان برای خرید یک میز فوتبال دستی خانگی همین مدل جونیور می باشد.

رتفاع فوتبال دستی جونیور چقدر است؟

بارگیری و ارسال فوتبال دستی های جونیور

یکی از ویژگی های بسیار خاص برای انواع فوتبال دستی های جونیور بارگیری و حمل بسیار ساده و راحت این محصولات در کنار مقاومت بسیار زیاد آن ها می باشد. این نمونه از فوتبال دستی تولید شده در بازار ایران توانسته است به سادگی نظر مشتریان را جلب نماید. می توان پس از خرید آن را به آسانی در یک اتومبیل قرار داد و به منطقه های گردشگری نظیر پارک ها یا باغ ها نیز برد. همین ویژگی توانسته است فروش و خرید این نمونه از فوتبال دستی را بیشتر از ۸ برابر کند. در این راستا شرکت تولیدی تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا در عین سبک و سادگی بتواند یک محصول بسیار مقاوم و محکم را در اختیار تمامی مشتریان قرار دهد.

بارگیری و ارسال فوتبال دستی های جونیور

رقابت جونیور با نمونه های دست دوم بزرگ

خرید فوتبال دستی دست دوم یکی از نیاز های بسیار زیاد مشتریان این محصول در بازار های سراسر ایران می باشد. ابتدا باید این موضوع را توضیح دهیم که خرید فوتبال دستی دست دوم یک کار بسیار اشتباه می باشد. دلایل زیر می تواند گویای این نظر باشد:

۱- امکان خرابی فوتبال دستی خریداری شده

ممکن است مشتری از خرید خود راضی باشد اما اطلاعی از خرابی قطعات فوتبال دستی نداشته باشد. برای مثال کف یک فوتبال دستی قیمتی نزدیک به ۴۰۰ هزار تومان دارد که با توجه به نیاز این قطعه شما مجبور به پرداخت پول یک فوتبال دستی به صورت کامل می باشید. همین موضوع می تواند خرید فوتبال دستی دست دوم را برای شما بسیار بی ارزش کند.

فوتبال دستی دست دوم

۲- قیمت های بسیار نزدیک به نمونه های نو و عدم توجیح اقتصادی

از موارد دیگر در این حوزه قیمت فوتبال دستی دست دوم می باشد که می تواند نزدیکی بسیار زیادی به قیمت یک فوتبال دستی نو داشته باشد. برای مثال اگر بخواهیم فوتبال دستی نو را مبلغ ۱۵۰۰۰۰۰ تومان در نظر بگیریم و یک فوتبال دستی دست دوم یا ۱۳۰۰۰۰۰ در نظر بگیریم، صرفه اقتصادی به خرید نمونه نو می باشد. این رعایت این موضوع باعث شده تا بسیاری از مشتریان بتوانند یک میز درجه یک پلمپ را خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهند. برخی از مشتریان می گویند که با توجه به قیمت فوتبال دستی دیجی کالا ، ما با ۲۰۰ هزار تومان زیر قیمت خرید خوبی خواهیم داشت. اما ما عقیده داریم شما می توانید قیمت های عمده را در نظر داشته باشید که به نسبت سایت دیجی کالا بین ۵۰۰ تا ۱۵۰۰۰۰۰ هزار تومان کمتر خواهد بود. همیشه راهنمایی های تولیدی فوتبال دستی را در اختیار داشته باشید.

۳- نبود اطلاعات کافی در زمان خرید فوتبال دستی

زمانی که شما می خواهید یک فوتبال دستی حرفه ای بخرید، باید حرفه ای رفتار کنید و اطلاعات کافی را در خصوص این محصول کسب کنید. همین موضوع باعث می شود تا مدیر فروش یک تولیدی بزرگ اطلاعاتی بیشتر از یک مصرف کننده فوتبال دستی داشته باشد و شما بتوانید با ارتباط با شرکت تولیدی بهترین نمونه فوتبال دستی را خریداری کنید. در این خصوص خرید فوتبال دستی دست دوم بدون ارائه اطلاعات کامل از این محصول می تواند برای خریدار یک ریسک بسیار بزرگ به شمار آید. این اطلاعات باید حول محور موارد زیر باشد:

 • جنس بدنه فوتبال دستی
 • جنس میله های فوتبال دستی
 • روش تولید فوتبال دستی
 • ارتفاع پایه ها و قطعات
 • جنس آدمک های فوتبال دستی
 • کلاس فوتبال دستی
 • وزن و ابعاد فوتبال دستی
 • قیمت های به روز محصول در بازار
 • امکان بارگیری و ارسال فوتبال دستی

این موارد می تواند به عنوان اصلی ترین اطلاعات روز محصول فوتبال دستی در اختیار تمامی مشتریان و مصرف کنندگان قرار بگیرد، به شرط آنکه بتوان این اطلاعات را از اصلی ترین مرکز تولید فوتبال دستی در ایران جویا شد. خرید یک میز فوتبال دستی همچون خرید میز پینگ پنگ و یا خرید میز بیلیارد نیاز به اطلاعات کافی در خصوص محصول دارد و مشاوره های دقیق می تواند مشتریان را به سمت یک خرید بسیار خوب راهنمایی کند.

جنس آدمک های فوتبال دستی

کارخانه تولید بهترین فوتبال دستی جونیور

شناخت بزرگترین مرکز تولید و فروش انواع فوتبال دستی جونیور در بازار ایران می تواند بهترین نتیجه را برای مشتریان به همراه داشته باشد. از جمله این ویژگی ها و نتیجه ها می توان به خرید ارازن تر محصول، دسترسی به محصول باکیفیت تر، ارسال به سراسر کشور ایران، گارانتی های موجود و… اشاره کرد. در این خصوص شرکت سیناراد اسپورت به عنوان یکی از بزرگترین مراکز تولید فوتبال دستی در بازار ایران بهترین ها را برای شما به همراه خواهد داشت. با ما در ارتباط باشید.

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت تولیدی لوازم ورزشی سیناراد اسپورت:
مهندس علی شعبانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120035849
telephone icon شماره ثابت: ...
fax icon فکس: ...
telegram icon کانال تلگرام: sinaradsport@
telegram icon تلگرام مدیر فروش: sinaradsport1@
whatsapp icon واتس اپ: 09120035849
instagram icon اینستاگرام: sinaradsport
twitter icon توئیتر: sinaradsport
aparat icon آپارات: sinaradsport
email icon پست الکترونیکی: sinaradsport@gmail.com
address icon آدرس کارخانه : کرج - جاده قزلحصار - مجتمع تولیدی لوازم ورزشی سیناراد اسپورت
address icon آدرس دفتر: تهران - کامرانیه جنوبی - کوچه پرستو

مطلب پیشنهادی

قیمت فوتبال دستی بزرگ بدون پایه

بهترین قیمت فوتبال دستی بزرگ بدون پایه

بهترین قیمت فوتبال دستی بزرگ بدون پایه را باید از معتبر ترین شرکت تولید کننده …

کانال محصولات مسئول فروش