خانه / فوتبال دستی / قیمت خرید انواع فوتبال دستی جونیور از کارخانه

قیمت خرید انواع فوتبال دستی جونیور از کارخانه

قیمت خرید انواع فوتبال دستی جونیور از کارخانه بهترین نتیجه را برای مشتریان به همراه دارد. انواع فوتبال دستی خانگی و باشگاهی را می توان با قیمت ارزان از طریق بزرگترین تولید کننده فعال در کشور ایران تهیه نمود. در این خصوص بزرگترین تیم تولید و فروش انواع فوتبال دستی کوچک و بزرگ بهترین مدل ها را برای شما به همراه خواهند داشت. به همین منظور می توان از طریق ارتباط با بزرگترین کارخانه تولید این محصول، ارزان ترین مدل های تولید شده را تهیه کرد.

قیمت خرید فوتبال دستی جونیور

این قیمت یکی از مهم ترین قیمت های عرضه شده در بازار روز فوتبال دستی می باشد. علت این گفته تعداد بسیار زیاد مشتریان انواع فوتبال دستی جونیور می باشد که باعث شده تا اهمیت فروش این محصول در بازار ایران بسیار زیاد باشد. به همین منظور بزرگترین شرکت تولید کننده فوتبال دستی جونیور در بازار ایران قیمت های مناسبی را برای این محصول در نظر گرفته است. می توان مدل های متفاوت را در قیمت های ۵۰۰ تا ۹۵۰ هزار تومان مشاهده کرد. علت تفاوت قیمت ها اختلاف در ویژگی های زیر می باشد:

  • کیفیت دسته های بازی
  • میله های بازی
  • آدمک های فوتبال دستی
  • زمین بازی
  • نوع پایه فوتبال دستی

این کار باعث می شود تا مشتری بتواند بر اساس قدرت خرید خود انتخاب های بسیار مناسبی داشته باشد.

فوتبال دستی جونیور

کارخانه تولید بهترین فوتبال دستی جونیور

شناخت بزرگترین مرکز تولید و فروش انواع فوتبال دستی جونیور در بازار ایران می تواند بهترین نتیجه را برای مشتریان به همراه داشته باشد. از جمله این ویژگی ها و نتیجه ها می توان به خرید ارازن تر محصول، دسترسی به محصول باکیفیت تر، ارسال به سراسر کشور ایران، گارانتی های موجود و… اشاره کرد. در این خصوص شرکت سیناراد اسپورت به عنوان یکی از بزرگترین مراکز تولید فوتبال دستی در بازار ایران بهترین ها را برای شما به همراه خواهد داشت. با ما در ارتباط باشید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت تولیدی لوازم ورزشی سیناراد اسپورت
مدیر فروش: مهندس علی شعبانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120035849
آدرس کانال: sinaradsport@
پاسخگویی تلگرام: sinaradsport1@
پست الکترونیکی: [email protected]

مطلب پیشنهادی

نمایندگی جدیدترین فوتبال دستی کودک

نمایندگی جدیدترین فوتبال دستی کودک بهترین طرح های تولیدی سال را در اختیار مشتریان ایرانی …

کانال محصولات مسئول فروش مدیر فروش