خانه / فوتبال دستی / بهترین قیمت فروش فوتبال دستی های بزرگ از تولیدی

بهترین قیمت فروش فوتبال دستی های بزرگ از تولیدی

فوتبال دستی های بزرگ از محصولات مورد علاقه بسیاری از مشتریان فوتبال دستی می باشد. به دلیل اینکه بیشتر مصرف کنندگان فوتبال دستی های عرضه شده در بازار ایران، افراد بالای ۱۵ سال هستند، در بخش جداگانه ای ، تولید کننده های فوتبال دستی به تولید و عرضه فوتبال دستی های بزرگ پرداخته اند. این کار باعث می شود تا تمامی مشتریان بتوانند از مدل های متنوع این محصول برخوردار شوند. برای این منظور می توان مدل های تولید شده توسط تولیدی های فوتبال دستی های بزرگ را بررسی و مشاهده کرد:

انواع فوتبال دستی های بزرگ

در بازار ایران انواع فوتبال دستی های بزرگ به دسته بندی های زیر تقسیم می شوند:

 • فوتبال دستی تاشو
 • فوتبال دستی ۸ نفره
 • فوتبال دستی پارکی
 • فوتبال دستی حرفه ای
 • فوتبال دستی باشگاهی
 • فوتبال دستی مخصوص کلوپ ها
 • فوتبال دستی پایه دار

این محصولات و دسته بندی آن ها باعث می شود تا مشتریان بتوانند به سادگی مرغوب ترین نمونه های فوتبال دستی های بزرگ را مشاهده و انتخاب نمایند. در این خصوص باید بهترین تولید کننده و قیمت های ارزان انواع فوتبال دستی های بزرگ را شناسایی کرده تا بتوان به راحتی از این محصول تهیه کرد.

بهترین قیمت فوتبال دستی های بزرگ

قیمت خرید انواع فوتبال دستی های بزرگ بین ۵۰۰ هزار تومان الی ۵ میلیون تومان می باشد. این تفاوت قیمت در مدل ها، طرح ها و خدمات فوتبال دستی متفاوت می باشد.

زمانی که فوتبال دستی را از مرکز و یا فروشگاهی به غیر از تولیدی خریداری می کنید، بین ۳۰۰ الی ۵۰۰ هزار تومان گران تر خرید خواهید کرد. پس همیشه از تولیدی فوتبال دستی خرید کنید.

همیشه این نکته را بدانید که در خرید فوتبال دستی ، خرید از محل هایی به غیر از تولیدی می تواند برای شما قیمت های بالا تری را داشته باشد. اما در کنار قیمت های مناسب هر فوتبال دستی از تولیدی باید به چه نکاتی توجه کرد؟ این موارد را برای شما عنوان خواهیم کرد:

 • قیمت ارزان فوتبال دستی
 • کیفیت بدنه و لوازم بازی
 • کلاس بازی حرفه ای و ساده
 • وزن و ابعاد فوتبال دستی
 • گارانتی های موجود
 • خدمات نصب و ارسال

این موضوع باعث شده تا مشتریان در بازار ایران بین ۵۰۰ هزار تومان الی ۵ میلیون تومان هزینه نمایند و از انواع فوتبال دستی مخصوص بزرگ در نمونه های ساده و حرفه ای برخوردار شوند و همچنین باکیفیت ترین مدل ها با خدمات برتر در اختیار آن ها قرار بگیرد. شناخت تولیدی های فوتبال دستی می تواند قیمت های مناسب تر و خرید های مطمئن تر را برای شما به همراه داشته باشد.

فوتبال دستی های بزرگ

تولیدی فوتبال دستی های بزرگ

شرکت سیناراد اسپورت به عنوان یکی از بزرگترین تولیدی های فوتبال دستی در بازار ایران، مرغوب ترین نمونه های موجود از این محصول را برای مشتریان عرضه می نماید. این کار باعث شده تا دیگر نیازی به ارتباط با فروشگاه های عرضه کننده فوتبال دستی و خرید گران این محصول نباشد. در این خصوص مشتریان به سادگی از طریق بزرگترین شرکت تولید و عرضه انواع فوتبال دستی در بازار ایران می توانند متنوع ترین مدل ها را مشاهده و با قیمت های مناسب تهیه نمایند.

فوتبال دستی های بزرگ

برای خرید انواع فوتبال دستی در سراسر کشور با مدیران فروش ما در ارتباط باشید.

منبع : بهترین قیمت فروش فوتبال دستی های بزرگ از تولیدی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت تولیدی لوازم ورزشی سیناراد اسپورت
مدیر فروش: مهندس علی شعبانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120035849
آدرس کانال: sinaradsport@
پاسخگویی تلگرام: sinaradsport1@
پست الکترونیکی: [email protected]

مطلب پیشنهادی

نمایندگی جدیدترین فوتبال دستی کودک

نمایندگی جدیدترین فوتبال دستی کودک بهترین طرح های تولیدی سال را در اختیار مشتریان ایرانی …

کانال محصولات مسئول فروش مدیر فروش