خانه / فوتبال دستی / لیست قیمت فوتبال دستی قیمت مناسب به همراه مشخصات

لیست قیمت فوتبال دستی قیمت مناسب به همراه مشخصات

فوتبال دستی قیمت مناسب به فوتبال دستی گفته می شود که در برابر هزینه های انجام شده تمام نیاز مشتری را بر طرف سازد. اگر به دنبال خرید یک فوتبال دستی قیمت مناسب در بازار ایران هستید، ابتدا سعی کنید بهترین نمونه های فوتبال دستی قیمت مناسب را بشناسید، سپس از طریق بزرگترین تولید کننده انواع فوتبال دستی حرفه ای و ساده در ایران، بهترین فوتبال دستی قیمت مناسب را با قیمت های ارزانی خریداری نمائید. در این خصوص اطلاعات لازم را برای شما ارائه کرده ایم:

فوتبال دستی قیمت مناسب در ایران

فوتبال دستی قیمت مناسب با توجه به قدرت خرید تمامی مشتریان متفاوت می باشد. در برخی از موارد مشتری می تواند بین ۵۰ هزارتومان الی ۱ میلیون تومان هزینه نماید. طرح های متفاوتی در این بازه قیمتی وجود دارد. در برخی از موارد مشتری ها می توانند بیشتر از این میزان خرید کنند که نمونه های قوی تر و جدید تری برای آن ها ارائه می شود. اگر خریدار فوتبال دستی قیمت مناسب هستید، بهتر است میزان هزینه ای که برای خرید فوتبال دستی در نظر گرفته اید را به عرضه کننده اعلام کنید تا بر اساس آن در مدل های موجود بهترین نمونه ها برای شما ارائه شود. در این خصوص قبل از هزینه کردن باید مشخصات فوتبال دستی مرغوب مورد نیاز خود را بشناسید.

فوتبال دستی قیمت مناسب

مشخصات فوتبال دستی مرغوب

از مشخصات فوتبال دستی مرغوب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قیمت مناسب
 • وزن مناسب
 • تعداد میله های بازی بر اساس تعداد نفرات
 • داشتن گل شمار و توپ کافی
 • رنگ بندی مناسب
 • کیفیت در تولید
 • امکان سفارش خرید و تحویل سریع
 • صفحه بازی زیبا و محکم
 • رنگبندی آدمک ها
 • جنس آدمک ها
 • پایه های قوی
 • جنس زمین بازی
 • و…

تمامی این موارد در تولید فوتبال دستی مرغوب مورد بررسی قرار می گیرد. همین کار باعث می شود هر میزان هزینه برای یک فوتبال دستی خوب، بهترین بازدهی را برای مشتریان به همراه داشته باشد. شرکت های تولید کننده نیاز دارند تا مشتریان برای خرید و فروش بهترین نمونه های فوتبال دستی با این موارد آشنایی لازم را داشته باشند.

همیشه برای خرید یک فوتبال دستی باکیفیت، از مشاوره های بزرگترین تولید کننده فوتبال دستی استفاده نمائید.

لیست قیمت فوتبال دستی قیمت مناسب

همیشه با لیست قیمت خرید کنید!

این یک ایده بسیار خوب می باشد. در بازار خرید و فروش هر محصول می توان یک راه خوب را امتحان کرد. می توان از طریق لیست قیمت خرید و فروش فوتبال دستی به قیمت های تولیدی این محصول دسترسی داشت و با توجه به آن مراکز فروش گران فوتبال دستی را در بازار ایران بررسی کرد. از طرفی می توان مشاهده کرد که هر نمونه از فوتبال دستی را می توان از طریق اصلی ترین تولیدی این محصول به صورت جزئی اما به قیمت عمده خریداری کرد. شرکت سیناراد اسپورت به عنوان بزرگترین مرکز تولید و خرید و فروش این محصول در بازار ایران پیشنهادات ویژه ای را برای شما به همراه دارد:

پیشنهاد ویژه آخر هفته های سیناراد اسپورت

پیشنهاد ویژه آخر هفته های سیناراد اسپورت

با سفارش و خرید انواع فوتبال دستی به صورت جزئی و عمده در بازار ایران تا آخر هفته جاری، از تخفیف مخصوص این هفته ویژه برخوردار شوید.

فوتبال دستی قیمت مناسب

مرکز خرید انواع فوتبال دستی

آیا هنوز این سوال وجود دارد که : از کجا فوتبال دستی بخرم؟

دیگر نگران نباشید.

به سادگی می توانید بهترین فوتبال دستی را به صورت عمده و جزئی از بزرگترین تولیدی فوتبال دستی خرید نمائید. حال که اطلاعات کافی برای خرید یک فوتبال دستی قیمت مناسب دارید، می توانید از طریق بزرگترین مرکز تولید و خرید و فروش فوتبال دستی در بازار ایران، بهترین نمونه های این محصول را در اختیار داشته باشید. شرکت سیناراد اسپورت به عنوان بزرگترین مرکز تولید و خرید و فروش انواع فوتبال دستی در بازار ایران نمونه های بسیار خوبی از این محصولات را برای مشتریان ارائه می نماید. این شرکت آماده ارائه بهترین مشاوره و قیمت های خرید و فروش ارزان این محصول می باشد.

فوتبال دستی قیمت مناسب

برای دریافت کاتالوگ محصولات و قیمت های روز با ما در تماس باشید.

منبع : لیست قیمت فوتبال دستی قیمت مناسب به همراه مشخصات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت تولیدی لوازم ورزشی سیناراد اسپورت
مدیر فروش: مهندس علی شعبانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120035849
آدرس کانال: [email protected]
پاسخگویی تلگرام: [email protected]
پست الکترونیکی: [email protected]

مطلب پیشنهادی

نمایندگی جدیدترین فوتبال دستی کودک

نمایندگی جدیدترین فوتبال دستی کودک بهترین طرح های تولیدی سال را در اختیار مشتریان ایرانی …

کانال محصولات مسئول فروش مدیر فروش