خانه / فوتبال دستی پایه دار / لیست قیمت فوتبال دستی خانگی پایه دار کوچک

لیست قیمت فوتبال دستی خانگی پایه دار کوچک

فوتبال دستی خانگی پایه دار ، اگر شما هم به دنبال خرید فوتبال دستی خانگی پایه دار در بازار ایران هستید کافی است تا با بررسی بهترین مدل های این محصول، مناسب ترین قیمت های روز را در اختیار گرفته و به سادگی خرید خود را انجام دهید. در سریع ترین زمان ممکن می توان با کمترین هزینه، بهترین فوتبال دستی خانگی پایه دار را به همراه تنوع بسیار زیاد طرح ها و رنگ ها در بازار ایران تهیه نمود. برای این منظور کافی است با ما همراه شوید:

انواع فوتبال دستی خانگی

انواع فوتبال دستی خانگی در بازار ایران به دو گروه زیر تقسیم می شود:

هر کدام از نمونه های بالا دارای طرح ها و مدل های بسیار متفاوت و زیادی می باشند. مشتریان و مصرف کنندگان فوتبال دستی به سادگی می توانند از طریق این نمونه ها، باکیفیت ترین فوتبال دستی را با قیمت های بسیار ویژه خریداری نمایند. وجود قیمت های مناسب باعث شده تا این محصولات در سراسر شهر های کشور ایران مشتریان بسیار زیاد و گسترده ای داشته باشند. اما اگر شما هم از مشتریان خرید انواع فوتبال دستی خانگی پایه دار هستید، به نکات زیر توجه ویژه داشته باشید.

فوتبال دستی خانگی پایه دار

انواع فوتبال دستی خانگی پایه دار

این محصول که از پر فروش ترین نمونه های فوتبال دستی در بازار ایران می باشد، به دو بخش زیر تقسیم بندی شده است:

 • فوتبال دستی خانگی پایه دار کوچک

ویژگی های این محصول را با هم بررسی می کنیم:

 1. پایه های کوچک
 2. میله های مقاوم و قوی
 3. امکان بازی ساده و راحت
 4. سبک بودن
 5. فضای مورد نیاز برای بازی : کم
 6. ارزان قیمت بودن

این ویژگی ها باعث شده تا مشتریان خرید و فروش انواع فوتبال دستی خانگی پایه دار نمونه های بسیار خوبی از این محصولات را تهیه نمایند. این محصول به سادگی در محیط بازی نصب شده و مشتریان و مصرف کنندگان می توانند ساعت های بسیار زیادی با آن سرگرم شوند. در این خصوص باید از معتبر ترین مرکز تولید و خرید و فروش انواع فوتبال دستی پایه دار خانگی، بهترین مدل ها را تهیه نمود.

فوتبال دستی خانگی پایه دار

 • فوتبال دستی خانگی پایه دار بزرگ

ویژگی های این محصول را نیز با هم بررسی می کنیم:

 1. پایه های بزرگ و بلند ویژه بازی
 2. مقاومت بسیار زیاد در بازی
 3. امکان جابجایی ساده و سریع
 4. وزن مناسب در جایگیری محصول
 5. قدرت بازی بسیار زیاد
 6. میله های مقاوم شده مخصوص

تمامی موارد بالا بهترین دلایل برای خرید یک فوتبال دستی خانگی پایه دار بزرگ می باشد. رده سنی این محصول برای مشتریان بین ۱۰ تا ۳۵ سال می باشد. بازی کردن با آن می تواند خستگی های روزمره را به سادگی از تن شما خارج نماید. برای سفارش این محصول می توان از طریق این شرکت تولیدی بازرگانی اقدام نمود.

فوتبال دستی خانگی پایه دار

لیست قیمت فوتبال دستی خانگی پایه دار

وجود یک لیست قیمت بسیار خوب و به روز به مشتری امکان این را می دهد که بتواند به سادگی مرغوب ترین نمونه های فوتبال دستی را با قیمت های مد نظر خود خریداری نماید. همچنین لیست قیمت اجازه می دهد که بر اساس نیاز خود در بازار ایران هزینه کرد و بهترین و ارزان ترین ها را تهیه کرد. قیمت فوتبال دستی های عرضه شده از تولیدی بین ۵۰٫۰۰۰ تومان الی ۵٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان می باشد که داشتن لیست قیمت برای مشتریان نشانگر دقت در روند تولید و خرید و فروش بسیار ویژه این محصول با ارزش می باشد. برای این منظور می توانید از این شرکت بازرگانی به روز ترین لیست قیمت محصولات را درخواست کنید. برای مشاهده کامل لیست قیمت روز فوتبال دستی در بازار با ما در ارتباط باشید.

فوتبال دستی خانگی پایه دار

از طریق لیست قیمت فوتبال دستی، ارزان اما با کیفیت بالا خرید کنید.

مرکز تولید و فروش مستقیم فوتبال دستی

شرکت تولیدی بازرگانی سیناراد اسپورت به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های تولید و فروش عمده و جزئی انواع فوتبال دستی در بازار ایران، با معرفی به روز ترین و استاندارد ترین محصولات خود، توانسته است نظر مشتریان را جلب نماید. مشتریان و خریداران در سراسر کشور ایران به سادگی می توانند از طریق تلفن با مدیران فروش این شرکت در ارتباط باشند و نمونه ها و مدل های این تولیدی را از طریق کاتالوگ های مخصوص مشاهده نمایند. این کار باعث می شود تا بر اساس نیاز خود به صورت عمده و جزئی بهترین نمونه های فوتبال دستی را خریداری کنند. در این خصوص می توان از طریق بخش تماس با ما یا یکی از راه های ارتباطی زیر با این شرکت تولیدی همراه شد.

فوتبال دستی خانگی پایه دار

برای خرید سریع و ساده فوتبال دستی از بزرگترین تولیدی فوتبال دستی در ایران، تماس بگیرید.

منبع : لیست قیمت فوتبال دستی خانگی پایه دار کوچک

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت تولیدی لوازم ورزشی سیناراد اسپورت
مدیر فروش: مهندس علی شعبانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120035849
آدرس کانال: sinaradsport@
پاسخگویی تلگرام: sinaradsport1@
پست الکترونیکی: [email protected]

مطلب پیشنهادی

صادرات ارزان فوتبال دستی کوچک

صادرات ارزان فوتبال دستی کوچک فعالیت خود را از سال های اخیر با انواع قیمت …

کانال محصولات مسئول فروش مدیر فروش